O firmie

Setki zadowolonych klientów.

Oferujemy profesjonalne stoiska targowe. Posiadamy bardzo duże doświadczenie. Nasze zabudowy to pełen profesjonalizm. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jeżeli jesteś zainteresowany stoiskiem targowym prosimy o kontakt telefoniczny.

Nowoczesny styl i jakość.

Idea Naszej firmy to przekonanie o skuteczności wystąpień targowych jako narzędzia marketingu w kształtowaniu rozwoju całej firmy. Nowoczesny styl połączony z wysokiej klasy jakością to sukces nasz jak i firmy wystawienniczej.

Istniejemy na rynku od 1996r.

Nasza firma MARKA powstała w 1996 roku i jest jednym z prywatnych przedsiębiorstw oferujących usługi w zakresie wystawiennictwa i promocji .

Doświadczony oraz kreatywny zespół.

Od samego początku gdy firma zaczęła funkcjonować dokładaliśmy wszelkich starań aby nasze doświadczenie oraz pełen profesjonalizm stanowił podstawę do nawiązywania i budowania bardzo dobrych i długotrwałych bardzo dobrych stosunków w biznesie.

Zapraszamy do współpracy.

Zachęcając do współpracy zapewniamy, iż każdy klient zostanie obsłużony indywidualnie, a rzesza stałych klientów przyzwyczajonych do wysokiej jakości usług jest naszą najlepszą reklamą.